Informacje ogólne

Element, który podkreśla to, co najważniejsze

2018-10-09 15:30:00 Jakub Chojak

Warto mieć przy sobie coś, co czyni nas zupełnie wyjątkowymi. Biżuteria daję taką możliwość.

Każdy z nas jest zupełnie wyjątkowy. W dzisiejszych czasach jednak nie jest łatwo podkreślić swoją oryginalność. Ubieramy się w wielkich sieciówkach, gdzie mimo pozoru dużego wyboru, to i tak zaopatruje się tam cała okolica. Jest szansa, już wychodząc ze sklepu, na napotkanie tak samo wyglądającej osoby. Jest remedium?

Przy wyborze ubrań można poświęcić trochę więcej czasu, nie brać pierwszej rzeczy z brzegu. Rada dotyczy w większej mierze mężczyzn, kobiety przykładają większą uwagę do tego, co mają na sobie. Zawsze ciekawy motyw, interesujące połączenie będzie ciekawsze, niż dwa stonowane kolory. Dajcie też szansę mniejszym sklepom i butikom. Będziecie zaskoczeni, ile może się zmieścić na niewielkim metrażu. W takim miejscu panuje też inna atmosfera, obsługa jest zaangażowana w pomoc.

Nie zawsze jednak chodzi nam o to, żeby od razu bardzo rzucać się w oczy. Przeważnie chcemy podkreślić swoje zainteresowania, hobby czy cechy charakteru, ale w delikatniejszy sposób. W całym dorobku ludzkości stworzyliśmy symbole, które mówią więcej niż dziesiątki słów. Właśnie tak jest w http://bico-australia.pl/pl/95-BICO-I-D gdzie na łańcuszku, w komplecie są trzy przeważnie elementy, które mówią mnóstwo o osobie, która je nosi.
Kochasz muzykę? Winyl z nałożonymi słuchawkami wygląda niesamowicie! Jeżeli dodatkowo ją wykonujesz, pojawi się u Ciebie gitara. Podróżowanie czy teatr, wszystko to odnajdziesz na stronie. Designerzy z Australii nie boją się poruszać również ostrzejszych tematów. Pojawiają się również czaszki, amunicja czy kajdanki, a także symbole rewolucyjne. Oczywiście, subtelniejsze kolekcje również są dostępne!

Nam najbardziej przypadł do gustu komplet jakby wyrwany z prehistorii, gdzie na łańcuszku wiszą kości i imitacja skamielin kła. Ma w sobie coś pierwotnego i dzikiego.

Komplety różnią się nie tylko zawieszkami. Również łańcuszki mają różne sploty i materiały wykonania. Od imitujących te, znane z nieśmiertelników po mniejsze i większe sploty tych bardziej tradycyjnych. Nie mogło też zabraknąć rzemyków. W innych kolekcjach występuje też żywica, naturalne drewno, czy kamienie Swavorskiego.

Bez dwóch zdań, seria Bico ID ma w sobie coś niesamowitego. Bardzo dobrze, że są na świecie marki, które nie boją się łamać schematów. Dzięki temu mamy niepowtarzalną szansę by zaznaczyć to, co w Tobie najlepsze.

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ