Ciekawostki

Dlaczego zdecydować się na kosmetyki naturalne?

2018-11-20 10:30:00 Jakub Chojak

W codziennym życiu jesteśmy wystawieni na działanie wielu niekorzystnych czynników. Warto chociaż we własnym zakresie zdrowo się odżywiać i stosować naturalne środki pielęgnacji. Zachowując odpowiedni balans utrzymamy nasze ciało w świetnej kondycji.

Ogólnodostępne wyroby kosmetyczne zwierają w swoim składzie substancje chemiczne, które nie zawsze muszą muszą być tolerowane przez Twoją skórę. Może to doprowadzić do np. reakcji alergicznej. Dla własnej satysfakcji warto chociaż spróbować rozwiązań, które podpowiada nam Matka Natura.

Magiczna produkcja blisko Kalisza

W odległości trzydziestu kilometrów od Kalisza znajduje się gospodarstwo inne niż wszystkie. Postawiło na naturalną uprawę rolną. Specjalizuje się w produktach kosmetycznych. W ofercie marki https://danowiec.pl/
można znaleźć najwyższej jakości wyroby. Topowe hydrolaty wykonane se są z róży damasceńskiej, lawendy i rumianku.

Cały, najciekawszy proces zaczyna się tuż po zbiorach, kiedy rusza produkcja. W specjalistycznym procesie powstają w 100% naturalne produkty, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu poczujesz się wyjątkowo.

Dlaczego warto zdecydować się na hydrolaty?

Hydrolat, to w wielkim skrócie naturalna woda kwiatowa, która powstała w procesie destylacji parą materiału roślinnego. Dzięki temu najważniejsze substancje przedostały się do gotowego produktu. Możemy tutaj wymienić rozpuszczalne cząstki roślinne, z zachowaniem ich właściwości, a także niewielka dawka olejku eterycznego danej rośliny.

Warto w tym momencie wymienić najważniejsze cechy roślin stosowanych do naturalnych kosmetyków przez markę Danowiec.pl: 
rumianek działa przede wszystkim przeciwzapalne 
lawenda doskonale regeneruje i łagodzi
nawilżająco i przeciwzmarszczkowo działa róża damasceńska.

Woreczki zapachowe – sposób na idealną atmosferę

Nie wszystkim odpowiada zapach odświeżacza powietrza serwowany nam przez aerozole czy automatyczne urządzenia. Takiemu rozwiązaniu zawsze czegoś brakuje. Genialny pomysł podaje nam danowiec.pl. W ręcznie zdobionych woreczkach ukryty jest w pełni naturalny zapach. Tak będzie utrzymywał się dłużej i cieszył zmysły.

Stawiając na naturę wyświadczamy przysługę sobie i środowisku

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ